KOMIS podmienky – produkty Activstar so spätnou splatnosťou

Chceš si rozbehnúť svoj biznis s Activstar, ale namáš € na počiatočný nákup produktov? Žiadny problém, vieme Ti v tom pomôcť. Požiadať o sklad môžeš svojho aktívneho sponzora, alebo na tomto kontakte.

Podmienky:

  1. Nový poradca do 3 mesiacov. Navštív seminár a na ňom požiadaj o produkty bez platby vopred. Žiadosť bude následne posúdená.
  2. Poradca nad 3 mesiace. Minimálny osobný obrat 300 bodov mesačne. Ak tento obrat nebude dodržaný strácaš možnosť čerpať produkty do komisu a získaš ju následne opäť keď splníš obrat 500 osobných bodov.  Pre poradcov, ktorí predávajú cez 800 bodov mesačne a platia načas sa komis navýši až na 1000 bodov.  Radi Ťa podporíme.

Doba splatnosti produktov každý mesiac do 28. Požadujem iba  serióznosť a chuť napredovať + samozrejmosťou je návšteva firemných seminárov.

Buudovanie siete + videá a kalkulačka na výpočet provízií

Biznis plán Activstar + vízia prehrať video

Na ktorej strane si? A kde chceš byť?

Dnešný tip na budovanie siete. Koho môžem dnes osloviť do svojho tímu? Prečítaj si tipi, ktoré fungujú a začni. Oslovuj denne a neprestávaj.  Prehrať video

1 a 2 fáza vývoju Activstar je za nami a pred nami je 3 fáza, čím sa radíme už nielen medzi spoločnosti s vlastnou značkou Activstar, ale aj medzi distribučné  spoločnosti.

Tip 1 – Oslovuje z pohodlia domu cez svoj shop. 80% práca z domu 20% prezentácia s ochutnávkou. Stretávaj sa iba s ľudmí ktorí chcú. Prehrať video

Fáza 2 – Prezentácia, prehrať video

Pracuj tak, aby si bol do 6 mesiacov na pozícii manažer/ka

TIP 2 – Kalkulačku na simuláciu, pozri si video výpočtu provízie.  Kalkulačka v ktorej si vieš nasimulovať províziu z predaja, bonus a rentu.  Výborne pomôže k tomu, aby si Tvoji poradcovia vedeli predstaviť možnosti ktoré Activstar prináša – 0904 262 747 Klikni na kalkulačku a vypočítaj si províziu

TIP 3 – Oslovenie e-shopov. Baner na propagáciu.  1 Zavolať,  2 Poslať,  3 zodpovedať otázky

Predmet – spolupráca – nové výrobky pre Váš e-shop

Dobrý deň, ponúkame nové inovatívne a zaujímavé produkty pre Váš e-shop. Sme slovenská spoločnosť.

Viac o produktoch si môžete prečítať na našich stránkach www.activstar.eu , v prípade akýchkoľvek informácií ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0904 262 747, alebo mailom na info@activstar.eu  So srdečným pozdravom …..

TIP 4 – Kaviarne prehrať video

Tip 5 – Franchising a medziskal Activstar

Video 1 prehrať

Video 2 prehrať

Kvalifikuj sa a postupuj. Všetci členovia leadership klubu /BRONZ star/ aktívny na svojom shope strom poradcov. Nájdete ho v sekcii môj tím. Sú v ňom mená a kontakty na všetkých vašich poradcov aj do hĺbky nielen 1 línia. Máte od dnes možnosť lepšej a priamej komunikácie so svojim tímom, naviac máte presný prehľad o tých poradcoch, ktorí sa rozhodli budovať si tím + presný počet ich tímu a tiež Vám svietia na zeleno a žlto nový poradcovia, ktorý sú tu do mesiaca.

Špeciálny seminár každé 3 mesiace. Informácie o ,,Aktuálnej súťaži,, na stránke

 

Oslovenie nových spolupracovníkov Stiahnite si tu

Vybuduj si vlastnú firmu Stiahnite si tu

Ovládanie a funkcie e-shopu Stiahnite si tu